تصویر آلت

اپلیکیشن موبایل عکاسی فیلمبرداری

قالبی جدید از حمید حیدری

اپلیکیشن موبایل عکاسی فیلمبرداری

اعضای تیم سه در چهار 4×3 تشکیل شده از افرادی با مدرک تحصیلی مرتبط از معتبرترین دانشگاه های تهران و نیز با سابقه در حوزه‌های مختلف عکاسی و گرافیک که ایده راه اندازی این نرم افزار را در دوران دانشجویی و با کمک یکدیگر عملی کردند.
سه در چهار این امکان را به شما می‌دهد که خدمات عکاسیِ مناسب با نیاز خود را به صورت آنلاین، سریع و راحت، با قیمتی مناسب و از پیش تایین شده سفارش دهید و با اعزام کادر مجرب عکاس به محل شما از خدمات متنوع این مرکز بهره‌مند شوید.

ما با بکارگیری تجهیزات مدرن و عکاسان ماهر به شما این اطمینان را می دهیم تا از کیفیت کار ما رضایت داشته باشید.

همچنین عکاسان محترمی که مایل به همکاری و جذب مشتری از طریق این نرم افزار می‌باشند پس از ارسال رزومه در بخش دعوت به کار نرم افزار و یا سایت، و همچنین تایید سطح کیفی قادر به پذیرش مشتری و نیز بالابردن درآمد خود هستند.

بنا بر موازین شرع و نیز اخلاق حرفه ای، مسئولیت امانت داری و حفظ حریم خصوصی مشتریان حین و بعد از تولید اثر بخش مهمی از مراحل کاری این مجموعه می باشد و در صورت لزوم و یا درخواست مشتری توسط پرسنل متخصص خانم انجام میشود.

نرم افزار موجود دائما در حال دریافت بازخورد و بروزرسانی می باشد، لذا خواهشمند است همواره از آخرین نسخه موجود استفاده نمایید.

سه در چهار (4×3) به عنوان یک استارتاپ ایرانی از تمام قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت مینماید.

 

Information

دسته:
تاریخ:
Previous Project
Next Project