آی اپ ساز

چرا هر کسب و کاری نیاز به اپلیکیشن دارد؟

اگر سری به کافه بازار ، گوگل پلی استور (Google Play Store) یا اپ استور (App Store) یا سایر منابعی که امکان دانلود اپلیکیشن های موبایل را فراهم می‌کنند بزنید، متوجه خواهید شد که تعداد و تنوع برنامه های موبایلی چقدر افزایش یافته است. اپلیکیشن های موبایل به شیوه های مختلفی می‌توانند نیاز های کاربران را برطرف کنند و از سوی دیگر برای توسعه دهنده خود درآمدزایی داشته باشند.

بسیاری از کسب و کارها تصور می کنند که ساخت اپلیکیشن هزینه بسیار بالای برای آنها دارد و مقرون به صرفه نیست در حالیکه اصلا اینگونه نیست ، زیرا امروزه سایت های بسیاری با عنوان اپلیکیشن ساز قدم به دنیای ساخت اپلیکیشن بدون کدنویسی گذاشته اند که هزینه و زمان ساخت را بسیار کاهش داده اند. برخی از این دست سایت ها همچنین قادر به ساخت اپلیکیشن اندروید و آی او اس هستند که باعث می شود شما به کاربران بیشتری خدمات و محصولات خود را معرفی کنید.

.

معرفی خدمات ، محصولات و درآمدزایی بیشتر

از طریق طراحی اپلیکیشن قادر به نمایش و معرفی محصولات و خدمات خود هستید ، با بازدید کردن از آن مشتری شما راحت تر قادر به تصمیم گیری و در نتیجه خرید می باشد. شما همچنین بصورت روزانه و البته راحت می توانید اپلیکیشن خود را بروز رسانی کنید. همچنین پیشنهاد تخفیف دوره ای از طریق اپلیکیشن موجب معرفی شما توسط مشتریان به دوستان آنها شده و احتمال بازدید آنها از اپ شما در همان زمان به شدت بالا می رود.

اپلیکیشن موبایل ، کاربردهای بسیاری را برای فروشنده و مشتری ایجاد می کنند از جمله: اطلاعات کلی یک کسب و کار ، قیمت محصولات و خدمات ، فرمهای رزرواسیون ، جستجو ، حساب کاربری ، پیام رسانی ، خبر رسانی و بسیاری از کاربردهای دیگر. یکی از بزرگترین مزایای داشتن اپلیکیشن موبایل برای شما به عنوان صاحب یک کسب و کار این است که می توانید هر نوع اطلاعاتی را که می خواهید در اختیار مشتری قرار دهید به عنوان مثال فروشهای ویژه و تخفیفات ، تنها به فاصله لمس صفحه گوشی همراه مشتری در دسترس او قرار می گیرد. به علاوه می توانید با ارسال نوتیفیکیشن به مشتری نزدیکتر شده و به آسانی مشتری را در جریان آخرین اطلاعات واخبار کسب و کار خود قرار دهید.

در بازار هدف خود بیشتر از رقبا دیده شوید

توسط ساخت اپلیکیشن موبایل می توانید در بازار خود و نسبت به رقبای خود بیشتر دیده شوید.
کاربران هر روز و حتی هر لحظه تلفن همراه خود را می بینند و این فرصت بسیار خوب و مناسبی است تا شما به عنوان یک تجارت ، محصولات ، خدمات ، پیشنهادات ، تخفیف ها و یا هر موضوع دیگری را در معرض دید کاربران قراردهید و نتیجه ساخت اپلیکیشن موبایل این حرکت هوشمندانه چیزی نخواهد بود جز فروش بیشتر و تجارتی موفق تر.

Professional writing services can assist you in many of ways such as https://www.affordable-papers.net/ offering advice on how best to present the data in a means that will catch attention and persuade your visitors to agree with everything you’ve written.